2017 Кубок С.П.Корольова

18 декабрь 2017

XVІ Міжнародний турнір з баскетболу імені С. П. Корольова серед команд ветеранів 15 – 17 грудня 2017 м.ЖИТОМИР
Вже протягом 16 років, у Житомирі в середині грудня, цього разу з 15 по 17 число, був проведений відкритий турнір серед команд ветеранів ім. С. Корольова з баскетболу. Статус міжнародного він отримав завдяки участі в ньому, на протязі багатьох років, команд з Литви, Білорусії та Молдови.
На змагання цього разу вперше приїхали польські баскетболісти з міста Бяла Подляска. Крім них учасниками турніру стали наші друзі з Білорусії – команди Бреста та Ліди. Україну представляли ветерани баскетболу з Києва, Луцька, Чернігова, господарі БК «ТОНУС», а також збірна команда «Максі баскет 55+», яка готується до участі в чемпіонаті Європи.
Змагання відбулися у двох вікових категоріях – 45+ та 55+. За результатами змагань перше місце у віковій категорії 55+ зайняла команда БК «ТОНУС» (Житомир), другі — «Максі баскет», треті – кияни. Гості з Ліди стали четвертими.
В команді «Максі баскет» були представлені гравці нашого міста Дніпро: Скрябін І., Мерцалов А., Євсеєвічев О., Науменко Д.
Команда «Максі баскет» виграла в перший день у команди м. Ліда 41:20. На другий день наши хлопці програли Київу 57:52, яка в перший день програла господарям м. Житомиру. А в останній день ми виграли у м. Житомир 62:57 і по закрутці зайняли друге місто після господарів.
Призери турніру нагороджені дипломами і медалями, а переможці отримали кубки.