VII Всеукраїнські ігри(50+) 2017р.

7 март 2017

2 по 5 березня у Калуші відбулися VII Всеукраїнські ігри серед ветеранів спорту з баскетболу у віковій категорії 50+.
У гостинному місті КАЛУШ ,завершився чоловічий ветеранський баскетбольний чемпіонат в рамках Всеукраїнських літніх ігор ветеранів спорту пам'яті М. М. БАКИ -2017 року в віковой категорії 50+.
У змаганнях взяли участь ветерани з п'яти областей УКРАЇНИ. Київська область,Житомирська область,Полтавська область,Дніпропетровська область
Івано Франківська область.
Отримавши дві перемоги над командами Дніпропетровської та Житомирської областей, ветеранська збірна Прикарпаття у боротьбі за головний кубок змагань та золоті медалі прийняла бій визнаним зіркам Київщини, Фінальний матч ігор був досить напруженим. Обидві команди вели обережну гру, вивчаючи тактику нападу і захисту суперника. У першій чверті господарі майданчика виглядали кращими, закінчивши її з рахунком 13-8. У другій чверті кияни розвернули більш широку гру і завдяки точним кидків відірвалися від франківців – 6:16. Після перерви команда ІВАНО ФРАНКІВСЬКОЇ області зробила просто неможливе, розгромивши гостей у третій чверті з рахунком 15:4. Остання чверть була найдраматичнішою. Кияни дуже швидко скоротили відрив і навіть повели у рахунку.
Збірна команда Івано-Франківської області вперше в історії стала чемпіоном Всеукраїнських ігор з баскетболу із «золотим» рахунком – 46:40.
матч за третє місце також був драматичним між командами Дніпропетровської і Житомирської областей , рахунок 62-39.
Перше місце у ветеранів Івано-Франківської області
Друге місце у ветеранів Київської області
Третє місце у ветеранів Дніпропетровської області
четверте місце у ветеранів Житомирська область
П'яте місце у ветеранів Полтавська область
Кращими гравцями VII Всеукраїнських ігор 2017 з баскетболу 50+ визнано:
— Олександр Закревський (Івано-Франківська обл.) — кращий нападник;
— Юрій Пушкарьов (Київська обл.) — кращий центровий;
— Володимир Чорноус (Івано-Франківська обл.) — найцінніший гравець.
Турнір закінчився акапельним виконанням Гімну України
— Ми знали, що буде важко, – поділився Олег Пелех, – але свідомо ішли на це випробування. Для нас – це справа честі. Адже вперше у Калуші відбуваються такі змагання. Ми мусіли тримати марку міста і Прикарпаття загалом. Сьогоднішня команда, складена в основному із вихованців нашого першого калуського тренера Івана Рудавського, і за участі і великій ігровій підтримці кращих баскетболістів області зуміла стати фіналістом, а відтак – і чемпіоном цьогорічних ігор. Від імені усіх членів команди і від усіх наших гостей висловлюю велику вдячність міському голові Ігореві Матвійчуку та нашим меценатам – ТзОВ «Калуський бровар», ТОВ «Таркетт-Вінісін» і гравцям нашої команди Володимирові Юрківу та Олегу Мушкевичу.
Переможці та срібні, бронзові призери змагань нагороджені Кубками та медалями. Окрім цього, кожен учасник ігор отримав пам " ятну медаль із зображенням герба баскетбольного клубу «Калуш»
Сергій Костюк

Збірна Дніпропетровської області:
Скрябін Ігор,Євсєєвичєв Олександр,Мерцалов Альберт,Демченко Ігор, Кривоконєв Сергій,Тарасов Андрій-м. ДНІПРО, Якубовський Віктор,Глусський Володимир,Давидов Ігор, Зеленський Володимир, Попучієв Костянтин,Бурачевський Сергій – м. Кривий Ріг.