2016 Кубок С.П.Корольова

12 декабрь 2016

XV міжнародний турнір з баскетболу серед команд ветеранів ім. Сергія Корольова
З 9 по 11 грудня 2016 року в м. Житомирі відбувся традиційний 15-ий міжнародний турнір з баскетболу серед ветеранів ім. С. Корольова. Організатором змагань, як завжди, виступив баскетбольний клуб «ТОНУС», створений 12 грудня 2001 року. Значну допомогу в підготовці і проведенні турніру надали Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА, Житомирського відділення НОК України, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та обласної федерації баскетболу.
В змаганнях прийняли участь команди ветеранів Києва, Кривого Рогу-Дніпро, Житомира та гості з ближнього зарубіжжя – наші друзі з Кишиніва. На відкритті турніру була присутня та виступила начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Гресь С. М.
За результатами змагань 1-ше місце зайняла команда Кишиніва, друге та третє місця розділили кияни та господарі, четверті – гравці з Кривого Рогу-Дніпро(БК ДніпроБаскет- Науменко Д., Євсєєвічев О. Безденежних С.,Мерцалов А., Крівоконєв С.)
Кращим центровим визнано члена команди Кишиніва – Шолопу Леоніда, а кращим гравцем – нашого гостя з Молдови Олександра Шестопала.

С.СТЕБНОВСЬКИЙ

смотреть фото