2016 Чемпионат Украины(40+,45+,65+)

2 июнь 2016


У місті ЮЖНИЙ ОдеськоЇ області пройшов ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ, ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ 40+, 45+, 65+

У гостинному місті Південний, в спортивному комплексі "Олімп (респект директору АТ ОПЗ В.С.Горбатко)", завершився чоловічий ветеранський баскетбольний чемпіонат України 2016 року в вікових категорія 40+, 45+, 65+.
Зібравши практично однакову кількість команд в трьох категоріях, отримавши напутні слова від МСМК СРСР і арбітра міжнародної категорії ФІБА Романа Рижика, ветерани кинулися в бій. Дуже здорово, що нарівні з відносно молодими ветеранами грають ті, чий вік перевищує позначку 65 і прагне до 70, а таких в наступним році у ветеранському русі прибуде. Тому, що треба бачити з яким бажанням вони грають і як молодші їх підтримують і навпаки. Напевно, це і називається приемственность поколінь. Але повернемося до самої гри. Як, завжди, ніхто не хотів поступатися. Всі грали азартно, з вогником, спуску не давали ні противнику, ні собі. В результаті отримали таку картину -
Підсумкове становище команд в категорії 40+
1. Київська обл.
2. Харківська обл.
3.Дніпровська обл. Кривой Рог
4. Дніпровська обл. Дніпро
Підсумкове становище команд в категорії 45+
1. Київська обл.
2. Івано-Франківська обл.
3. Донецька обл.
4. Одеська обл.
5. Дніпропетровська обл.
Підсумкове становище команд в категорії 65+
1. Одеська обл.
2.м. Київ
3. Львівська обл.
4. Миколаївська обл.

Хочеться відзначити лідерів команд, які вели за собою свої дружини. Це Юрій Гріз, Володимир Дацюк, Олександр Чоков — (Одеса, 65+) , Леонід Сорокін, Юрій Жуков- (Миколаїв, 65+) ,, Володимир Карпухін, Володимир Мартинов- (Київ, 65 +), Юрій Косенко, Дмитро Кривобоков — (Київ, 45+), Вадим Пудзирей, Олексій Янгічер, Микола Саржінюк- (Одеса, 45 +), Олег Пелех, Андрій Бережинський, Сергій Ломан — (Івано-франковск.обл, 45+) , Юрій Ісаєв, Валерій Плеханов — (Донецк.обл, Дружківка, 45+) , Олександр Гамов, Олег Ткач, Костянтин Тарасенко — (Киевск обл, 40+), Віктор Дитюк, Богдан Макар — (Львів 65+ )
Чітко працював оргкомітет турніру на чолі з граючим президентом Асоціації ветеранів баскетболу України В.Г.Карпухіним. Без нарікань відпрацювала суддівська колегія під керівництвом головного судді — Іванова А.С., головного секретаря Іванової І.А.
Будемо вболівати за всі українські команди, які будуть виступати в червні — липні, в Чемпіонатах Європейських, в м Пореч (Хорватія) і г Нові Сад (Сербія). УДАЧІ і УСПІХІВ вам хлопці !!!!!

--