2016 Кубок ЗТУ Маргулиса Ф.М

22 февраль 2016

У спортивному комплексі ХНУ «Каразинський» відбувся 18-й міжнародний турнір ветеранів — Відкритий Кубок Харкова пам’яті ЗТУ Маргуліса. Змагання пройшли у двох вікових категоріях 40+ і 50+.ісім команд-учасниць були розбиті по квартетах на дві групи.
На урочистому відкритті президент федерації баскетболу Харківської області В.Зозуля та завідувач кафедрою фізичного виховання і спорту ХНУ В.Темченко побажали учасникам доброго здоров’я і хорошої гри, з чим усі ветерани природно погодилися. І закрутилася турнірна круговерть! Хоча наш турнір проходить під девізом «Переможених немає!», поступатися ніхто не хотів. Усі команди відчайдушно билися за перемогу в кожному матчі, старалися, як могли. Зрештою, місця у вікових категоріях розподілилися таким чином…
Категорія 40+
1. Київ. 2. Харків. 3. Баку і Дружковка.
Категорія 50+
1. Харків. 2. Кіровоград. 3. Полтава.
Варто додати, що в категорії 40+ команди Баку і Дружковки, зігравши в останній ігровий день 52:52 (овертайм вирішили не проводити), цілком справедливо розділили третє місце. Також оргкомітет вдячний команді Харків-2 (на чолі з Юрієм Захарченком) за оперативне включення у турнір у зв’язку з відмовою в останній день очікуваної команди Дніпропетровська.
Кращі гравці в категорії 40+
Володимир Гамов (Київ),
Дмитро Сластін (Харків),
Юрій Ісаєв (Дружковка),
Намік Агаєв (Баку).
Кращі гравці в категорії 50+
Андрій Гергель (Харків),
Володимир Лисак (Кіровоград),
Ігор Зорин (Полтава),
Юрій Захарченко (Харків-2).
У конкурсі капітанів переміг представник Полтави Віктор Маслов.
Ми поздоровляємо переможців Кубка і всіх учасників. Окремий респект
команді Кіровограда-Олександрii, що дебютувала на нашому турнірі й одразу ж виборола друге місце. Молодці, що приїхали! Молодці й баскетболісти Баку,які дотрималися обіцянки обов’язково прилетіти!
Усі команди отримали грамоти і кубки, кращі гравці — спеціальні призи.
Сподіваємося, всім сподобалася дружня вечеря й атмосфера турніру!
І наприкінці — окрема тема. У рамках турніру відбувся матч пам’яті Бориса Ланевського — відомого спортивного коментатора, Заслуженого журналіста України, майстра спорту СРСР з баскетболу, світлої, доброї, позитивної людини, яка пішла від нас за годину до
Нового року, не доживши лише п’ятнадцять днів до свого 64-річчя. Пішла, за великим рахунком, у розквіті сил, ще багато чого не зробивши. Цієї людини нам дуже бракує. Але ми про неї завжди пам’ятатимемо!
Збірній, складеній із журналістів, вихованців та друзів Бориса Палича, протистояла команда юнаків Харківського училища фізичної культури і спорту.
Перемогла молодість. Напевно, так і повинно бути. Кращим у складі юнаків визнаний онук Бориса Павловича — Влад Ланевский. У складі збірної Харькова — Микола Нестеренко, журналіст спортивної редакції ОТБ.
Баскетбольний клуб ветеранів висловлює щиру вдячність департаменту з питань фізичної культури і спорту Харківської міської ради за те, що не забуває наш турнір і надає посильну допомогу.
Євген ПЕТРОВ