ДнепрБаскет- Чемпион последнего турнира 2015!

1 январь 2016

26.12.2015 р У Кривому Розі пройшов баскетбольний турнір ветеранів, "Відкритий Кубок федерації баскетболу м Кривого Рогу".

Вперше ігри проводилися в новому форматі, — 3х3, в рамках підготовки до чемпіонату Європи серед ветеранів, який пройде в 2016 році, вм.Порич Хорватії.

Враховуючи значні досягнення БК "Кривбас-Ветеран" на внутрішньоукраїнських чемпіонатах і міжнародних турнірах, а також участю більшості гравців у чемпіонатах Європи версїї ESBA, світовому чемпіонаті версії FIMBA керівництво Криворізької федерації баскетболу та Української асоціації ветеранів баскетболу прийняло рішення про проведення циклу баскетбольних турнірів ветеранів.

Команди баскетбольних клубів Дніпропетровська, Кіровограда, Олександрії та Кривого Рогу показали змістовний баскетбол, хорошу фізичну підготовку і нев'янучий спортивний дух.

Ігри в підгрупах , стикові та розіграші призових місць принесли чимало сюрпризів , пройшли на одному диханні, у напруженій боротьбі . Новий формат вимагав прийняття блискавичних рішень, кмітливості, хитрості і високої самовіддачі. Інтрига на майданчику і по ходу турніру, зберігалася до останніх секунд.

У напруженій боротьбі святкували перемогу гравці БК " Днiпро- Баскет" /Безденежних С., Науменко Д., Евсеевчев А., Мерцалов А., у фіналі перегравши команду господарів турніру БК " Кривбас — Ветеран" /Тищенко А., Василенко С., Жданович И., Холошенко А., третє місце завоювала команда БК " Олександрія" Ковтун С, Богданов Б, Черний В, Константинов М. Команда Кривого Рогу -БК "Кривбас — ДС"/Якубовский В,Глуський В,Лебедь К,Зеленский В/,показала хорошу, результативну гру і фізичну підготовку , але не вистачило досвіду і розрахунку, — у підсумку четверте місце.

З п'ятого по сьоме місце розмістилися команди:

Кровограда БК " Золотий Вік "/Сухонос А, Kолот О,Крикушенко А,Крутько Ю/,

БК" Кривбас 95 -й Квартал "/Мажаев И,Ломакин О,Забалуев В,Капуза Ю,/ і

БК" Кривий Ріг-Головний " /Бычков Н,Зайцев С,Шинкарев А,Бурачевський С /

Хочеться відзначити, що новий формат змагань, запропонований Криворізької федерацією баскетболу та баскетбольним клубом ветеранів *КРИВБАС ВЕТЕРАН *, припав до смаку і до душі учасникам змагань, уже багато клубів планують продовжити Криворізький експеримент у своїх містах. Гравці всіх команд висловили вдячність міській федерації баскетболу за теплий прийом, за прекрасний зал, за грамотне і беськопроміссной суддівство.

Час змагань пролетів дуже швидко, щільний графік ігор, спілкування старих друзів, роздуми про плани та перспективи ... Розставання проходило як завжди, з сумом і теплими словами побажання добра і здоров'я.

Дмитро Науменко