2014 Кубок МСМК Н.Баглея

26 ноябрь 2014

Міжнародний турнір серед ветеранів Кубок пам’яті МСМК Миколи Баглея

З 21 по 23 листопада 2014р.в Києві відбувся традиційний Міжнародний турнір серед ветеранів Кубок Миколи Баглея. Змагання проходили в двох вікових категоріях. У категорії 50+ змагалися 8 команд: «Ветеран» (Київ), Кривий Ріг, Житомир, Кишинів, збірна України 55+, Самогітія(Клайпеда), Одеса і Мукачеве. У змаганнях 60+ узяли участь 4 команди: Львів, Миколаїв, збірна України 65+ і Вільнюс.
Серед 50-річних переможцем Кубка стала команда з Кишинева, серед 60-річних – команда з Миколаєва.
Президент Асоціації ветеранів баскетболу України Володимир Карпухін:
«Турнір пам ’яті Миколи Баглея проводиться 23 раз. Кожен турнір дорогий по-своєму, цього року він знаковий, тому що ми змогли провести змагання в залі, який Микола Львович будував, у якому працював і в якому ветерани баскетболу проводять уже 5-6 п ’ятирічок. Завжди турнір був знаковим і за масовістю, і за географією учасників. Цього разу приїхали одна команда з-під Клайпеди, одна – з Вільнюса і одна – з Кишинева. Після турніру ми обнялися. Як завжди в дружній атмосфері проводимо час, згадуємо тих, хто грав з нами, згадуємо баталії, життєві моменти. Ми зустрічаємося не лише на київській землі, але і на інших змаганнях – в Молдові, в Беларусії, в Литвi,на першостях Європи та світу. Знаємо один одного н один десяток років. Кожна зустріч для нас дорога, адже ми цим живемо і без цього не зможемо жити».
Ветерани Дніпропетровської області в цих змаганнях приймали участь в обох вiкових категорiях.
Категорiя 50+

- команда м.Кривий Рїг перемогла в останнiй день змагань у впертiй боротьбі з литовцями 56:50 , зайнявши почесне 3 мicце
- в експериментальному складi команди Збiрної України 55+ грали Коробков Володимир, Штанько Сергiй, Нестеренко Сергiй, Петрусь Олександр та Гринюк Олексiй(Донецьк), який тренується зараз у Дніпропетровську.
На жаль збiрники програли всi iгри, хоча склали гiдну конкуренцiю бiльш молодим суперникам

Категорiя 60+

-дніпропетровцi Сидоренко Валерiй, Савчук В’ячеслав, Вiхарев Євген та криворожанiн Бичков Миколай грали за збiрну України 65+.
На жаль цей виступ збiрникiв був невдалим i справа не тiльки в тому, що програли всi три гри, а головне не було органiзацiї гри, взаємодiї мiж гравцями та дружного коллективу на майданчику. З такою грою та вiдношенням гравцiв один до одного можлива участь i завоювання призового мiсця на майбутньому чемпiонатi свiту в Орландо(США) стає дуже проблематичним.Необхiдно зробити правильні висновки i виправити сiтуацiю – час ще є.
Окрема подяка вiд дніпропетровських ветеранів Володимиру Карпухiну та Юрiю Косенко за вiдмiнну органiзацiю турнiра.
Вiхарев Євген