1 місце Київ – Кривий Ріг – Луцьк — Дніпропетровськ
2 місце Не зайняв ніхто
3 місце Не зайняв ніхто

Короткий опис турніру
Цей турнір є пробним „каменем” для команди ветеранів „ЮНОСТЬ” м. Кривий Ріг. І повинен сказати, що прислів’я „перший млинець грудкою” себе не виправдала. Турнір пройшов на дуже високому рівні, у цікавій боротьбі, із прекрасним суддівством і організацією. Для всіх учасників турнюра біли создані комфортні умови і гравці команд віддячили організаторів і вболівальників своєю цікавою грою.

12.04.2013
17.00 Гра з командою м. Луцьк

Ця команда складалася з 40-літніх гравців. По початку нам здалося, що ми легко впораємося із суперником, але по ходу гри все-таки позначилася не зіграність нашої команди (Команда була зібрана за день до турніру і складалася із гравців Дніпропетровська, Олександрії, Кривого Рогу та Павлограда).
Почали гру дуже добре. Після першого періоду вели в рахунку + 4 очки. Але поступово не зіграність змусила нас збитися на індивідуальні дії і першу половину закінчили внічию.
Враховуючи що вся наша команда була віком старше 45 років, у другій половині ми відпустили суперника і програли гру з рахунком — 47:61.
13.04.2013
14.00 Гра з командою м. Київ
Команда м. Київ як завжди була представлена цілим сузір'ям зірок (Підковиров, Косенко) і тому суперники небезпідставно сподівалися на легку здобич. Однак як виявилося нас не так то й легко взяти голими руками. Після першої половини зустрічі мі навіть вигравали 2 очки. Але в киян було в 2 рази гравців більше чим в нас, що дозволило супернику з обліком їх колосального досвіду й зіграності команди в другій половині дожати нас і перемогти з рахунком — 59:47.

14.04.2013
10.00 Гра з командою м. Кривій Ріг
Гру з командою хазяїв м. Кривій Ріг всі глядачі чекали вже з нетерпінням, тому що до третього дня вже всі вболівальники й фахівці прийшли до єдиної думки, що наші дві команди самі сильні на турнірі. І гра команд не розчарувала глядачів. В ній біло все: слем-данки, блокшоти, і яскраві проходи, і снайперські трьохочкові кидки у кошик, і хитромудрі комбінації що заводять тих що обороняються в тупик, в загалі все за що цінує глядач його величність „БАСКЕТБОЛ”.
Гра була напруженою протягом всіх сорока хвилин. За три хвилини до кінця гри ми програвали всього 2 очки. На жаль в цей момент одержав 5 фол наш капітан — Науменко Дмитрик, котрий до цього моменту вже забив 22 очка.
Так, ми програли з рахунком — 49:41, але програли із честю. Жінки від захоплення кидали чепчики в повітря, глядачі чоловічої статі теж були в захваті від гри і на руках понесли нас до роздягальні, щоб ми могли привести себе в порядок перед нагородженням.

Всі хлопці провели турнір з величезною самовіддачею. Ми не багато забивали, але як Ви (мій любий читач) бачите за результатами ми небагато і пропускали.
В результаті було прийнято „соломонове” рішення: враховуючи що програвших на цьому прекрасному турнірі не було, нас нагородили грамотою і кубком за 1-е місце на 1-ому Всеукраїнському турнірі з баскетболу серед ветеранів у м. Кривій Ріг.